WASZA LISTA ŚLUBNA ❤

Nic jeszcze nie masz na swojej liście :(

Nasza pasja

Wyjątkowe, estetyczne i zdobnicze pismo jest naszą pasją od lat. Niezliczone ilości papieru, tuszy oraz narzędzi takich jak pióra czy pędzle pozwoliły nam przez lata wypracować własne style kaligrafii. Lubimy odkrywać nowe materiały, testować i eksperymentować. Odręczne pisanie sprawia nam wiele przyjemności, którą nauczyliśmy się wykorzystywać po to, by budzić zachwyt u innych – eleganckie pismo jest przecież rodzajem sztuki.

Proponowane przez nas ręcznie robione zaproszenia ślubne charakteryzuje troska o najmniejszy detal, a my, jako zespół, niezwykle poważnie traktujemy dobór materiałów, jakość druku oraz trwałość tuszu, wiemy, że nasza papeteria ślubna pozostaje z niektórymi na długie lata.

Cieszymy się kaligrafią, a przy tym profesjonalnie podchodzimy do każdego zamówienia czy to na zaproszenia ślubne, dodatki weselne, kartki urodzinowe, podziękowania czy inne Wasze intrygujące pomysły z kaligrafią w roli głównej.

Zdajemy sobie sprawę, że nasze prace towarzyszą wielu niezapomnianym chwilom, dlatego z pełnym szacunkiem,  ale także i wielkim uczuciem projektujemy i wykonujemy każde zaproszenie ślubne, winietki, menu weselne czy plan stołów.

Satysfakcja, którą otrzymujemy w postaci uśmiechu czy podziękowań, powoduje, że cały czas się rozwijamy i poszerzamy dla Was naszą ofertę kaligraficzną. Mamy nadzieję, że ta wyjątkowa sztuka tworzenia pisma nigdy nie zginie i będzie zawsze wzbudzać podziw w oczach ludzi, którzy mają przyjemność oglądać ją na żywo.

Dziękujemy za zainteresowanie naszymi pracami, zapraszamy do szerokiego grona osób z całego świata, które nam zaufały i skorzystały z naszych usług.