WASZA LISTA ŚLUBNA ❤

Nic jeszcze nie masz na swojej liście :(

Zaproszenia ślubne - oryginalne, odręcznie pisane

Wręczenie zaproszenia jest wyjątkowym momentem, w którym osoby Wam najbliższe dowiadują się, że postanowiliście przypieczętować swoją miłość. Jeżeli chcecie, aby była to niepowtarzalna i pełna emocji chwila, nic bardziej Wam w tym nie pomoże jak odręcznie napisane, w pięknym stylu zaproszenie. Kaligrafia sprawi, że osoba czytająca będzie już od początku wiedziała, że podchodzicie do tej uroczystości z należytym szacunkiem i wielkim uczuciem.

Proponowane przez nas odręcznie pisane zaproszenia ślubne zawierają wszystkie potrzebne, tradycyjnie uwzględniane informacje. Jednak troszczymy się o to, by każda nasza propozycja była unikalna i niepowtarzalna, aby były to zaproszenia oryginalne i atrakcyjne.

Projekt papeterii ślubnej tworzony jest z zamysłem idealnego wpasowania się w styl, jaki sobie tylko wymarzycie. Istnieje możliwość wprowadzania zmian w nasze zaproszenia ślubne lub stworzenia projektu całkowicie indywidualnego, dzięki czemu wasze emocje i uczucia będą doskonale odwzorowane na papierze.

Nietypowy, oryginalny design

Nasze kaligrafowane elementy tworzone są dzięki użyciu wysokiej jakości tuszów nasyconych pięknymi pigmentami, dlatego całość wygląda niezwykle estetycznie, a stosowany papier o gramaturze 300 g/m2 podkreśla unikalny styl odręcznego pisma.

W każdym projekcie zaproszeń ślubnych istnieje możliwość zamówienia dodatkowych wkładek np. RSVP, które pozwolą Waszym gościom odpowiednio przygotować się do tej niezwykłej uroczystości.

Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą dodatków ślubnych, które dopełnią całość w dniu samego ślubu.