WASZA LISTA ŚLUBNA ❤

Nic jeszcze nie masz na swojej liście :(

Menu - wycena indywidualna

0,00zł
Ewentualne uwagi / zmiany:

 

Prześlijcie nam swoje menu weselne na maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ,

a my przygotujemy wizualizację oraz wycenimy Waszą wersję :)

 

 

Na zdjęciu przykładowe menu dopasowane stylem do serii "Zielona Gałązka".

 

 


Kaligrafia

  

 


Wymiary przykładowe

  

złożone - 90mm x 200mm

rozłożone - 270mm x 200mm

Do KAŻDEGO zamówienia podchodzimy indywidualnie, zdajemy sobie sprawę jak szczególne są to dla Was chwile.

Jeżeli chcielibyście wprowadzić mniejsze lub większe zmiany w tej propozycji to oczywiście istnieje taka możliwość.

Z wielką przyjemnością wykonamy też całkowicie nowy, oryginalny projekt,

w którym tylko Wasza wyobraźnia będzie ograniczeniem :)


JAK ZAMÓWIĆ ?

 

Jeżeli chcielibyście zamówić u nas papeterię, prosimy o wykonanie 3 prostych kroków :)

1. Dodajcie interesujące Was elementy do LISTY ŚLUBNEJ

2. Uzupełnijcie dane o Was i Waszej uroczystości

3. Wyślijcie do nas niezobowiązujące zapytanie :)

 
Po otrzymaniu Waszego zapytania niezwłocznie się z nim zapoznamy, a następnie skontaktujemy się z Wami w celu uzgodnienia szczegółów i realizacji zamówienia :)

KILKA WAŻNYCH INFORMACJI :

 

1. Standardowy czas realizacji zaproszeń to 30 dni roboczych ( 5 tyg. kalendarzowych ) liczony od ustalenia wszystkich szczegółów, jest możliwość skrócenia tego czasu do 24 dni ( 4 tyg. kalendarzowe ) lub 18 dni ( 3 tyg. kalendarzowe ) lecz wiąże się to z dopłatą odpowiednio 20 lub 40 procent wartości zamówienia

2. Każde zamówione u nas zaproszenie jest gotowe do wręczenia - odpowiednio złożone i spakowanie - nie musisz się niczym przejmować

3. U nas możesz domówić zaproszenia w późniejszym terminie - rozumiemy różnego rodzaju nieprzewidziane sytuacje ;) 

Ręcznie wykonane dodatki ślubne

W dzień Waszego Ślubu wszystko musi być perfekcyjne i dopięte na ostatni guzik – każdy detal musi być przemyślany, a każdy szczegół powinien być dopracowany do perfekcji, tak, aby wszystko, wspólnie tworzyło idealną całość.  W jaki sposób zapewnić przyjęciu niepowtarzalny, pełen uroku i magii nastrój?  W jaki sposób zachwycić gości? Zastanawia się nad tym każdy organizator przyjęcia – a jeśli mowa o uroczystości ślubnej, tym więcej oczekiwań mamy my i nasi Goście. Oferowane przez nas dodatki wykonujemy ręcznie, dzięki czemu macie gwarancję, że każdy z Waszych gości zwróci uwagę na to, jak wiele energii poświęciliście na to, by docenić jego obecność przy Was w dniu Ślubu.

Gwarancja jakości i stylu

Wykorzystujemy głównie matowy papier o wysokiej gramaturze oraz najwyższej jakości, mocno pigmentowy tusz. Dzięki temu nasza kaligrafia ślubna jest pięknie wydobyta, wyrazista, natomiast drukowane zdobienia cechuje prostota, która pozwala kaligrafii ukazać się na pierwszym planie.

Naszą ofertę tworzymy w taki sposób, by ręcznie robione dodatki ślubne komponowały się z naszymi oryginalnymi zaproszeniami ślubnymi, dzięki czemu możecie zachować jednolity styl swojej wymarzonej papeterii ślubnej.

W naszej pracy twórczej troszczymy się o to, by oferować Wam wykwintną i ekskluzywną papeterię ślubną, którą cechuje najwyższa jakość i wyjątkowy styl. Jako zespól Written by hand możemy zagwarantować, że proponowane przez nas eleganckie dodatki ślubne dodadzą Waszej uroczystości szyku, niebywałego uroku oraz wywołają zachwyt wszędzie tam, gdzie się pojawią.