WASZA LISTA ŚLUBNA ❤

Nic jeszcze nie masz na swojej liście :(

Ręcznie wykonane dodatki ślubne

W dzień Waszego Ślubu wszystko musi być perfekcyjne i dopięte na ostatni guzik – każdy detal musi być przemyślany, a każdy szczegół powinien być dopracowany do perfekcji, tak, aby wszystko, wspólnie tworzyło idealną całość.  W jaki sposób zapewnić przyjęciu niepowtarzalny, pełen uroku i magii nastrój?  W jaki sposób zachwycić gości? Zastanawia się nad tym każdy organizator przyjęcia – a jeśli mowa o uroczystości ślubnej, tym więcej oczekiwań mamy my i nasi Goście. Oferowane przez nas dodatki wykonujemy ręcznie, dzięki czemu macie gwarancję, że każdy z Waszych gości zwróci uwagę na to, jak wiele energii poświęciliście na to, by docenić jego obecność przy Was w dniu Ślubu.

Gwarancja jakości i stylu

Wykorzystujemy głównie matowy papier o wysokiej gramaturze oraz najwyższej jakości, mocno pigmentowy tusz. Dzięki temu nasza kaligrafia ślubna jest pięknie wydobyta, wyrazista, natomiast drukowane zdobienia cechuje prostota, która pozwala kaligrafii ukazać się na pierwszym planie.

Naszą ofertę tworzymy w taki sposób, by ręcznie robione dodatki ślubne komponowały się z naszymi oryginalnymi zaproszeniami ślubnymi, dzięki czemu możecie zachować jednolity styl swojej wymarzonej papeterii ślubnej.

W naszej pracy twórczej troszczymy się o to, by oferować Wam wykwintną i ekskluzywną papeterię ślubną, którą cechuje najwyższa jakość i wyjątkowy styl. Jako zespól Written by hand możemy zagwarantować, że proponowane przez nas eleganckie dodatki ślubne dodadzą Waszej uroczystości szyku, niebywałego uroku oraz wywołają zachwyt wszędzie tam, gdzie się pojawią.