WASZA LISTA ŚLUBNA ❤

Nic jeszcze nie masz na swojej liście :(

Ręcznie robione kartki ślubne

zaproszenia na ślub i wesele, winietki, etykiety, numery stołów, plan rozmieszczenia gości i inne elementy z kaligrafią w roli głównej

Od wielu lat pracujemy nad tym, by każdy z naszych kolejnych projektów był jeszcze ciekawszy od poprzedniego, by idealnie wpisywał się w aktualne trendy i jak najlepiej pokazywał naszą miłość do odręcznego pisma. Przedstawiamy oryginalne zaproszenia na ślub i wesele oraz wykonane ręcznie dodatki ślubne tj. winietki, etykiety, oznaczenia stołów wraz z planem rozmieszczenia gości, menu weselne itp. Te wszystkie elementy papeterii ślubnej, sprawią, że Wasze przyjęcie stanie się niezapomnianym, harmonijnym doświadczeniem, które Wy i Wasi goście zapamiętacie do końca życia.

Wybierz ręcznie wykonane kartki na ślub

Jeżeli nie jesteście pewni, w jaki sposób ozdobić stoły, jaki kolor dodatków wybrać, które rozwiązania proponowane w czasopismach branżowych oraz prezentowane w Internecie wykorzystać, zapoznajcie się z naszymi propozycjami. Prezentujemy nietypowe zaproszenia ślubne w minimalistycznych formach, proste, a jednocześnie bogato zdobione naszą kaligrafią oraz niewielkie, ale eleganckie winietki, oznaczenia stołów, plan sali oraz inne elementy, w których każdy miłośnik dobrego stylu znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Gdy macie już w głowach wizję waszej uroczystości, na pewno któraś z naszych propozycji będzie do niej pasowała. Oczywiście z wielką przyjemnością realizujemy też wasze indywidualne i niepowtarzalne pomysły. Spełniamy wasze marzenia i nie ważne czy będzie to papeteria z naszych propozycji, czy indywidualny projekt to ręcznie wykonana kaligrafia ślubna na zaproszeniach ślubnych i dodatkach weselnych to zawsze najlepszy wybór, by zachwycić gości.