WASZA LISTA ŚLUBNA ❤

Nic jeszcze nie masz na swojej liście :(

Written by hand – zaproszenia ślubne, ręcznie robione kartki weselne

Czym jest kaligrafia? To sztuka pięknego pisma, zdobienia, tworzenia poszczególnych liter, napisów i komponujących się z nimi ilustracji. Dzięki odpowiedniej technice oraz przy użyciu odpowiednich narzędzi można stworzyć prawdziwe dzieła sztuki. Written by hand powstało z pasji do piękna, precyzji oraz harmonii. Dzięki doświadczeniu oraz umiejętnościom artystycznym od dawna odręcznie wykonujemy różnorodne zaproszenia na śluby, wesela oraz wszelką papeterie na te ważne uroczystości. Kaligrafowane zaproszenia są lepszą alternatywą dla standardowych, drukowanych propozycji produktów ślubnych, które cechuje powtarzalność i przewidywalność.

Każda para jest inna, ponieważ buduje swoją miłość, oddanie i partnerstwo na całkowicie różnych doświadczeniach, planach oraz oczekiwaniach. Właśnie, dlatego nie ma dwóch takich samych uroczystości ślubnych oraz identycznych wesel. Wierzymy w to, że oryginalne zaproszenia na ślub pomogą wprowadzić gości w klimat tego niezwykłego dnia, a atrakcyjne kompozycje naszych ręcznie robionych dodatków zainspirują do indywidualnego, kreatywnego zaprojektowania wesela. Liczą się szczegóły, dlatego poświęcamy im tak wiele uwagi. Wiemy, że eleganckie zaproszenia ślubne muszą być wyjątkowe – ręczny wyrób pozwala na tworzenie idealnych, dopracowanych w każdym szczególe projektów.

Wykorzystujemy różne techniki, nieustannie szukamy wokół siebie kolejnych pomysłów, materiałów, akcesoriów – tak, by stworzyć dla naszych klientów ofertę szeroką i zadowalającą każde gusta. Written by hand to gwarancja troski o każdy detal i piękną całość.